The Black Sorrows tapety

Opublikowany 2010-07-03 00:50:05

  • autor: Anonim
565
Piosenki The Black Sorrows: The Crack-up,Stir It Up,Aint Love The Strangest Thing,The Chosen Ones,Mystified,Better Times,Baby Its A Crime,Fool Notion,Chained To The Wheel,Harley; Rose,Never Let Me Go,Daughters Of Glory,Hold On To Me,Brown Eyed Girl (Van Morrison),Brown Eyed Girl. Albumy The Black Sorrows: Harley; Rose, Harley and Rose,The Chosen Ones, Hold On To Me

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.