alcora
508
Piosenki Tenchi Muyo: Im a Pioneer,Tenchi Muyo - Kagatos Organ Recital,The Lonely Moon,OAV Episode 6 Opening,Shinen Naru Uchuu,Alchemy of Love,Majesty of Jurai (Universe),Talento para Amar,Dimension of Love,Mihoshis Theme,Pioneira,Lonely Moon,Ayekas Theme,Mayukas Theme,Tenchi Muyo!. Albumy Tenchi Muyo:
Tagi: #zespol #power #anime #pop #nfsu #japanese #renan #valkyeriex #tenchi #muyo

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.