tapety Wendy Rene

Opublikowany 2010-07-05 02:09:57

  • autor: Anonim
996
Piosenki Wendy Rene: After Laughter (Comes Tears),What will tomorrow bring,Give You What I Got,After The Laughter (Comes Tears),The Same Guy,Love At First Sight,after laughter,I Wish I Were That Girl,Bar-B-Q,After Laughter (Comes Tear),Crying All By Myself,andquot;After Laughter (Comes Tears)andquot;,After Laughter Comes Tears,After The Laughter Comes Tears,Bar B-Q. Albumy Wendy Rene: After Laughter, After Laughter,Shaolin Soul Episode 1

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.