tapety The Paul Butterfield Blues Band

Opublikowany 2010-06-28 13:15:08

Piosenki The Paul Butterfield Blues Band: Mary,Look Over Yonders Wall,Work Song,One More Heartache, Woman,All These Blues,Walkin Blues,Born In Chicago,Blues With a Feeling,Just to Be With You,Two Trains Running,I Got a Mind to Give Up Living,Love March,Mystery Train,Mary,One More Mile,Get Out Of My Life. Albumy The Paul Butterfield Blues Band: East-West, The Original Lost Elektra Sessions,The Paul Butterfield Blues Band, Keep on Moving

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.