tapety The Fixx

Opublikowany 2010-06-25 20:30:00

Piosenki The Fixx: Deeper and Deeper (long version),Sunshine In The Shade,Stand or Fall,Saved by Zero,Running,Red Skies,Secret Separation,Are We Ourselves,Reach the Beach,Deeper And Deeper,The Sign Of Fire,Liner,One Thing Leads To Another,Changing,Less Cities, More Moving People. Albumy The Fixx: Shuttered Room, Ultimate Collection, One Thing Leads to Another: Greatest Hits,Reach the Beach

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.