surfistka
656
Piosenki The Deep Dark Woods: All the Money I Had Is Gone,The Sun Never Shines,Hang Me,River In The Pines,The Gallows,When First Into This Country,Polly,As I Roved Out, Oh Hang Me,Nancy,Two Time Loser,The Birds on the Bridge,Charlies (Is Coming Down),Farewell,The Winter Hours,How Can I Try. Albumy The Deep Dark Woods: Winter Hours, The Deep Dark Woods, Hang Me Oh Hang Me
Tagi: #dark #tapety #canadian #country #alt #folk #woods #deep #americana

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.