tapety Sappy Bell

Opublikowany 2010-07-04 06:30:02

  • autor: Anonim
461
Piosenki Sappy Bell: Tone Deaf,Sinking Ships,Sleeping Pills,Reckoning,My Crutch,Salvation,She Is Red,sappy bell - asleep at least,Subject 22,Hero-Maker,Momentum,Still Breathing,Hero Maker (Redux),Stronger Than You,3 Long Years. Albumy Sappy Bell: Call to Rise, Nightmare Chronicles,To Die Again Tomorrow

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.