tapety Runaways

Opublikowany 2010-06-29 01:45:05
darkalady
893
Piosenki Runaways: Wait For Me,School Days,Waitin For the Night,I Love Playin With Fire,You Drive Me Wild (Live),Queens of Noise (Live),You Drive Me Wild,Born to be Bad,Wasted,Dont Go Away,Take It Or Leave It,Cherry Bomb,Cmon,Thunder,Blackmail. Albumy Runaways: The Millennium Collection, And Nowthe Runaways

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.