tapety Reek of Shits

Opublikowany 2010-07-08 13:25:07
  • autor: Anonim
674
Piosenki Reek of Shits: Death March Slaughter Pigs,Reeking Orifices,Reek of Shits,List of Guts,Condemn to Death (Heroin),Symphony of Assassin,Deface Mind,Total Body Devastation,Bloodthirsty Bastard,Legal Necrofilia,Anals Lesson One,On the Anatomy Desk,A Giant Shit,World of Shits,Crippled Abortions. Albumy Reek of Shits: Deface Mind, I Can Feel Your Wounds Are Bleeding...,Bloody Obstetric Technology

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.