tapety Raffi

Opublikowany 2010-06-20 11:05:10

Piosenki Raffi: Peanut Butter Sandwich,Baa Baa Black Sheep,Mr. Sun,Down by the Bay,Apples And Bananas,Baby Beluga,Bananaphone,Five Little Frogs,Robin In The Rain,Day O,Willoughby Wallaby Woo,Banana Phone,Going To The Zoo,Brush Your Teeth,The More We Get Together. Albumy Raffi: Baby Beluga, One Light One Sun,Bananaphone, Singable Songs For The Very Young

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.