tapety Peter Skellern

Opublikowany 2010-06-27 02:15:06

Piosenki Peter Skellern: Where Do We Go from Here,Abdul Abulbul Amir,Still Magic,You and I,Hold On To Love,Busy Line,She,Vicarious Vestments,When Somebody Thinks Youre Wonderful,Deep Purple,Raining in My Heart,Putting On The Ritz,Isnt it a Lovely Day?,Youre A Lady,Love Is The Sweetest Thing. Albumy Peter Skellern: Sentimentally Yours, Cheek To Cheek, The Very Best of Peter Skellern,Right from the start

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.