tapety Oliver Schroer

Opublikowany 2010-07-01 18:44:58

  • autor: Anonim
652
Piosenki Oliver Schroer: The Tears Of Mary,Gaelic Air,Grace,Carrickfergus,The Tiree Love Song,Forest Walkby,Alleluia,Field Of Stars,Window Of Peace,Camino Overture,The Lords Prayer,Waltz of the Young Maidens,Ultreia,She Moved Through the Fair,Bells And Birds. Albumy Oliver Schroer: Jigzup,Camino, Celtic Devotion, Celtica

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.