tapety Midnight Oil

Opublikowany 2010-05-13 19:41:33

Piosenki: Beds Are Burning, Blue Sky Mine, The Dead Heart, Forgotten Years, Dreamworld, King of the Mountain, Put Down That Weapon, One Country, Power and the Passion, Warakurna, Truganini, Sometimes, Sell My Soul, Arctic World, US Forces. Albumy: Diesel and Dust, Blue Sky Mining, 20,000 Watt R.S.L., 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.