tapety Middlesbrough Jrmie Aliadire

Opublikowany 2010-01-06 05:21:20

DELETED_45E97_darf
720
Piłkarz Middlesbrough. Urodzony w Rambouillet, France. Data urodzenia: March 30, 1983. Narodowość: French. Wzrost: 182cm. Waga: 69kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 10. Poprzednie kluby: (trainee) Arsenal > Celtic (loan) > West Ham (loan) > Wolves (loan) > Arsenal > (£1,5m) Middlesbrough.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.