tapety Mario Stani

Opublikowany 2010-01-06 05:08:20

monika1982
706
Urodzony w Sarajevo, Bosnia and Herzegovina. Data urodzenia: April 10, 1972. Narodowość: Croatian. Wzrost: 187cm. Pozycja: Attacking Midfielder/Forward [R, C]. Numer na koszulce: 12. Poprzednie kluby: Željeznicar > Dinamo Zagreb > Sporting Gijon > Benfica > Club Brugges > Parma > Chelsea > retired June 2004.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.