tapety Hannover 96 Forssell Mikael

Opublikowany 2010-01-06 05:10:19

Piłkarz Hannover 96. Urodzony w Steinfurt, Germany. Data urodzenia: March 15, 1981. Narodowość: Finnish. Wzrost: 177cm. Waga: 68kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 32. Poprzednie kluby: HJK Helsinki > Chelsea > Crystal Palace (loan) > Chelsea > Borussia Mönchengladbach (loan) > Birmingham City (loan) > (£3m) Birmingham City (bought from Chelsea) > Hannover 96.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.