tapety David Parsons

Opublikowany 2010-06-27 13:30:02

Piosenki David Parsons: Lahaul Valley,Himalaya,Parikrama,Tirtha,Darshan,Ararat Legong,Dorje Ling,Tantra,Chhatha Loka,Tjampuhan,Akbar,Jalan Jalan,Sarangi Saron,Meditation on a Lonely Pool,Maitreya. Albumy David Parsons: Himalaya, Dorje ling,Ngaio gamelan, Maitreya - The Future Buddha

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.