tapety Cold Chisel

Opublikowany 2010-07-07 21:24:58

  • autor: Anonim
891
Piosenki Cold Chisel: Cheap Wine,Goodbye (Astrid Goodbye),Rising Sun,My Baby,Breakfast at Sweethearts,Bow River,Standing on the Outside,Saturday Night,Forever Now,When the War Is Over,Flame Trees,No Sense,Khe Sanh,You Got Nothing I Want,Choir Girl. Albumy Cold Chisel: The Best of Cold Chisel,Chisel, Cold Chisel, East

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.