tapety Big Bill Morganfield

Opublikowany 2010-06-23 18:50:23

Piosenki Big Bill Morganfield: Rising Son,Left Hand Blues,Highway 69,Boogie Child,Evil,Dirty Dealin Mama,Diamonds at Your Feet,Troubles,Whats the matter,Trapped,Youre gonna miss me,Mellow Chick Swing,The Same Thing,High Gas Prices,Whiskey. Albumy Big Bill Morganfield: Blues in the Blood, Nineteen Years Old,Rising Son, Ramblin Mind

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.