tapety Andy Kim

Opublikowany 2010-07-07 01:30:03

  • autor: Anonim
735
Piosenki Andy Kim: Good Good Mornin,Sugar Sugar,You Got Style,Rock Me Gentaly,Baby,Resurrection,Rainbow Ride,Rock Me Gently, I Love You,Baby I Love You,Rock Me Gently Part II,Sunshine,Mary Ann,I Hear You Say (I Love You),Hang Up Those Rockn Roll Shoes,Be My Baby. Albumy Andy Kim: Greatest Hits, Howd We Ever Get This Way/Rainbow Ride, Baby I Love You: Greatest Hits, Rock Me Gently

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.