Taarma tapety

Opublikowany 2010-07-01 12:08:25

  • autor: Anonim
638
Piosenki Taarma: Beneath the Winter Moon,Pathway to Winter Graveyard,Apparition of Misery,Wolves howl in their memory,Lost martyrs of Tora Bora,Kafan (Part II),Bleeding in Utter Solitude and Loss,Untitled (Instrumental),Grey Earth and a Dead Sun,In Death I Submerge,Sea of Blood,Suffering a sickening death,Voices in the Wind,Doomed by Howling Winds (Xasthur cover),As the night becomes a funeral. Albumy Taarma: Remnants Of A Tormenting Black

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.