Sydney zdjęcia

Opublikowany 2010-06-22 10:15:16
greywolf
500
Piosenki Sydney: Got Some Purple Stuff... Hey,Deadlines,Sorry Stanger,Dont Call Me Scorpion,String Theory,The Exit,Juberts Path of Destruction,Until The End,Mixed Drinks,Its Worth The Drive To Acton,Things Couldnt Be Better Than What?, Sunny D,When We Were Safe,In dreams we believe,Listen...,For I Am Spartacus. Albumy Sydney: When We Were Safe, The Two Syds, Sydney, Petit FleurLes Oignons

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.