megaprzypaly
608
Małe sworne gacie :P Codziennie nowe przypały na stronie http:// - Zapraszamy! Już teraz subskrybuj nasz kanał i codziennie oglądaj śmieszne, przypałowe filmik
Tagi: #zabawa #lol #wypadek #jaja #humor #zwala #śmieszne #zabawne #rozrywka #rotfl #porazka #fun #zart #wpadka #dowcip #przypal #wtopa #epic #fail #megaprzypal #przypaly #alewtopa #aleprzypal #yafud #epicfail #swornegacie

Komentarze (1)


  • Mieczkaniec Sworów
    2010-04-09 21:36:45
    I co w tym śmiesznego? Może powiesz gdzie ty mieszasz? My też się z chęcią pośmiejemy... A tak poza tym, dziecko ile ty masz lat? Zobaczyłeś (...)gacie i to Cię podnieca? Wyluzuj... Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Swornegacie jak i Małych Swornegacie. Dziecko, a ty przemyśl, zanim wstawisz takie zdjęcie, czy nie ranisz uczuć mieszkańców... Bo to jest w Polsce KARALNE!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.