Switchpin galeria

Opublikowany 2010-07-01 17:05:12

  • autor: Anonim
657
Piosenki Switchpin: 2nd To Last,Falling Short Of Nothing,A Breakdown In Silence,The Dance Between Heaven And Angels,Into The Sun,Artificial Self,Imitation,Relapse,The Way It Was,Unanimity,Modern Day Tragedy. Albumy Switchpin: The Truest Form Of Flattery, 5200 RPM EP, Redemption, The Trust Form Of Flattery

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.