świńska grypa - ciekawy komentarz z onetu odnośnie tej pandemii! 2

Opublikowany 2009-12-01 21:45:58

gbacik
741

Komentarze (1)


  • towr
    2010-01-04 12:08:44
    Jesteśmy manipulowani na każdym możliwym kroku!!! Wszystko to dla zysku, społeczeństwo jest cały czas utrzymywane w strachu tylko po to aby wielcy tego świata mogli na nas zarabiać krocie. Ja już dawno przestałem oglądać TV i słuchać radia, dzięki temu mogłem się odłączyć chociaż troche od tego wszystkiego. Internet to teraz jedyne źródło prawdziwych informacji o ile szukamy jej w odpowiednich miejscach...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.