Stój bo strzelam

Opublikowany 2006-02-11 13:10:37
 • autor: Anonim
6409

Komentarze (2)


 • Maniak ASG
  2006-06-14 01:45:23
  To nie są prawdziwi AT :D Zobaczcie na kolby, jedna nie ma zawieszenia taktycznego a druga ma. Jeden ma oznaczenia AT drugi nie, i znowu jeden ma pokrowiec na helm a drugi nie. I kolejny błąd zdjęcia :D Inne gogle.... Pozdro
 • lejciak
  2006-06-14 01:40:31
  nie musi byc dobrze zbudowany, wystarczy szybkosc, i dobrze wycwiczenie.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.