zielonydida
675
Cześć. Mam do sprzedania 45 lev knighta na świecie Hiberna. Postać z dobrymi skilami 77/77; Nigdy nie banowana ani huntowana; Bez wyrobionego rKey'a; Miałem na niej pacc tylko tygodniowy, darmowy od cipsoftu więc zrobiłem postman quest, zatem można otwierać skrzynki nie mając pacc; Niewielka ilość znajomych, których posiadałem na serwerze powoduje, że unikniecie tłumaczenia, iż kupiliście tę postać; Postać wyposażona jest w EQ na ponad 100k dodatkowo w depot (przeniosłem z banku) znajduje się 43k plus jakies itemy do sprzedania na jakies 20k oraz nosi przy sobie 6 bp health potion i 4 bp mana potion; załączam screen urzetelniający wyżej wymienione fakty oferty; Cena myślę, że może być do uzgodnienia; Proszę o kontakt na gg pod nr: 8189332
Tagi: #sprzedam #tibia #knight #lev

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.