Sordid galeria

Opublikowany 2010-07-03 10:50:01

  • autor: Anonim
612
Piosenki Sordid: Emaciated And Weak,In Terrential Blood,Addiction Sets In,Tasting The Afterlife,Obliterate,Staunton Island,The Retribution,angel,Mother Of The Unborn,Face Of Horror,Raging Essence,A Child Must Die,Armed To Their Grinning Teeth,Devastation,Fraudulence. Albumy Sordid: Demure,Valley of Punishment

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.