Sonny Rhodes zdjęcia

Opublikowany 2010-06-21 20:05:03
piotras20
594
Piosenki Sonny Rhodes: the Ballad of Serenity,Firefly - Main Title,Firefly - The Ballad Of Serenity,Rainy Day,I Was Kidding,You Better Stop,Id Rather Be Hot Than Cool,Travelling Bluesman,Firefly Main Theme,Firefly Main Title,Firefly Theme,Firefly [Main Title],Ballad of Serenity,Texas Stomp,Firefly. Albumy Sonny Rhodes: [non-album tracks], Blue Diamond, Out of Control,Born to Be Blue

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.