Solas zdjęcia

Opublikowany 2010-06-28 15:05:11
piotras20
570
Piosenki Solas: Charmy Chaplin,Dignity,Another Day,Just You,I Wandered By a Brookside,Whos in the What Now,Seoladh Na Ngamhna,Scarecrows Dream,The Wiggly Jigs,The Poisonjesters Mask,Maybe in a Prayer,Beck Street,Clothes of Sand,Maire Mhilis Bhrea,This Love Will Carry. Albumy Solas: Solas, Another Day,The Edge of Silence, The Hour Before Dawn

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.