Smashed Face koncert

Opublikowany 2010-05-21 12:38:44
ashia
525
Piosenki: I Despise You, Industrial Slaughtering, Mankind Degeneration, In The Eyes Of Mayhems, Requiem II, why?, Virulent Procreation Intermezzo, Malignant Delicacy, Skinning Alive, Ry 67, Global War With The Earth, i suffocate, Mankind Degenaration, end of gaia, Global War With Earth. Albumy: Split 7andquot; EP

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.