slam dunk zdjęcia

Opublikowany 2010-05-20 17:40:08

fres
731
Piosenki: re-dream, Anata dake mitsumeteru, Zettai ni daremo, Until the World Comes to an End, I Want to Shout I Love You, My Friend, Pop Minimix, JuNouCast # 10, kirameku toki ni torawarete, Quiero Gritar Te Amo, Mi Amigo Especial, Sekai Ga Owaru Made Wa, Fired Up Man Captain Akagi, Dawn, Yeah Its Nice Mixes Vol. 2 A-Side. Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.