Shandong Luneng fotki Predrag Pain

Opublikowany 2010-01-06 03:05:12

Piłkarz Shandong Luneng. Urodzony w Nevesine, Bosnia and Herzegovina. Data urodzenia: March 14, 1973. Narodowość: Bulgarian. Wzrost: 187cm. Waga: 82kg. Pozycja: Defender [C]. Numer na koszulce: 24. Poprzednie kluby: Rudar Pljevlja > Partizan > Levski Sofia > Kocaelispor > Spartak Pleven > Beijing Guoan > Shakhtar > Shandong Luneng.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.