Sect of Execration koncert

Opublikowany 2010-07-01 21:25:00

  • autor: Anonim
556
Piosenki Sect of Execration: 05.How Feeble The Words Of Christ,Exanimating the Deity,Exanimating The Deaty,Scriptural Manipulations,Disgusted by the Faith,Baptized Through Blasphemy - Scriptural Manipulations (4:51),03.Baptized Through Blasphemy,Blessed Be The Whores Of God,Lord Of The Sick,04.Hatred Is Bliss. Albumy Sect of Execration:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.