Scissor Sisters zespół

Opublikowany 2010-05-12 17:48:27
salvatore
504
Piosenki: Laura, I Dont Feel Like Dancin, Take Your Mama, Comfortably Numb, I Cant Decide, Filthy/Gorgeous, Mary, Shes My Man, I Dont Feel Like Dancing, Tits On The Radio, Kiss You Off, Music Is The Victim, Lovers In The Backseat, Return To Oz, Land of a Thousand Words. Albumy: Scissor Sisters, Ta-dah, Ta Dah, Scissor Sisters [UK]

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.