Scherer Maxwell Andrade Cabelino FC Barcelona fotki

Opublikowany 2010-01-06 02:55:12

DELETED_637EB_mrhot
547
Piłkarz FC Barcelona. Urodzony w Vila Velha, Brazil. Data urodzenia: August 27, 1981. Narodowość: Brazilian. Wzrost: 175cm. Waga: 73kg. Pozycja: Defender [L]. Numer na koszulce: 19. Poprzednie kluby: Cruzeiro > Ajax > Empoli > Inter Milan > (€5m) Barcelona.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.