Sanel Kuljic tapety FC Magna Wr Neustadt

Opublikowany 2010-01-06 04:23:38

Piłkarz FC Magna Wr Neustadt. Urodzony w Grödig, Salzburg, Austria. Data urodzenia: October 10, 1977. Narodowość: Austrian. Wzrost: 179cm. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 27. Poprzednie kluby: Salzburg > Bad Bleiberg > Pasching > LASK Linz > Ried > Sion > Austria Wien > FC Magna Wr Neustadt.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.