Samuele Dalla (Sam) Bona piłka nożna No club affiliation

Opublikowany 2010-01-06 04:50:05

Piłkarz No club affiliation. Urodzony w San Donà di Piave, Italy. Data urodzenia: February 06, 1981. Narodowość: Italian. Wzrost: 186cm. Waga: 76kg. Pozycja: Attacking Midfielder [C]. Numer na koszulce: 24. Poprzednie kluby: Chelsea > Milan > Bologna (loan) > Lecce (loan) > Sampdoria (loan) > Napoli.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.