Ryan Cabrera tapety

Opublikowany 2010-05-12 20:38:31
mona1lisa
296
Piosenki: True, On the Way Down, I Will Remember You, 40 Kinds of Sadness, On the Way Down (Acoustic Version), Enemies, Shes, Take It All Away, Lets Take Our Time, Exit to Exit, Shine On, Shame on Me, Echo Park, In Between Lights, Illusions. Albumy: The Moon Under Water, Take It All Away, You Stand Watching, Take It All Away (Special Edition)

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.