Rosick Tom fotki Arsenal

Opublikowany 2010-01-06 03:28:57
Piłkarz Arsenal. Urodzony w Praha, Czech Republic. Data urodzenia: October 04, 1980. Narodowość: Czech. Wzrost: 178cm. Waga: 65kg. Pozycja: Attacking Midfielder/Forward [R, C]. Numer na koszulce: 7. Poprzednie kluby: Sparta Praha > (€13.3m) Borussia Dortmund > (€10m) Arsenal.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.