Rome zdjęcia

Opublikowany 2010-05-24 07:07:39

Piosenki: Odessa, To die among Strangers, The Secret Sons of Europe, The Accidents of Gesture, A Legacy of Unrest, Swords to Rust - Hearts to Dust, We who fell in Love with the Sea, To a Generation of Destroyers, The Hollow Self, A Culture of Fragments, Flowers from Exile, Querkraft, Wir Götter Der Stadt, Flight In Formation, Der Wolfsmantel. Albumy: Nera, Confessions dUn Voleur dAmes, Berlin, To die among Strangers

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.