Rob Tognoni zespół

Opublikowany 2010-07-07 23:20:12

  • autor: Anonim
722
Piosenki Rob Tognoni: Crossword Blues,Take Me Away,Dirty Occupation,Cant See the Smoke,When Im Alone,Dark Angel,This is Rock N Roll,Lil Melody,The Rain,Everlasting Lovin Boy,Time Changes,Bad Girl,Jim Beam Blues,Stones and Colours,The Sinner. Albumy Rob Tognoni: Headstrong, Monkeygrinder, Retro Shakin, Stones and Colours

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.