Rekord świata w śpiewaniu pobity!

Opublikowany 2009-03-02 19:32:08
kurdelaska
1073
54-letnia Kim Sun-Ok z Korei Południowej pobiła dotychczasowy rekord Marcusa Lapratta i śpiewała o godzinę dłużej od Amerykanina. Maraton rozpoczęła w czwartek o godz. 11:14 w barze karaoke w Seulu. Po wyśpiewaniu 1283 melodii zakończyła bicie rekordu w sobotę o 15.21. Śpiewała więc przez 76 godzin. Zgodnie z zasadami zapisanymi w Księdze Rekordów Guinnessa, pomiędzy piosenkami odpoczywała przez 30 sekund, a co godzinę mogła sobie zrobić przerwę na całe 5 minut. Nie mogła jednak powtórzyć żadnej melodii, którą zaśpiewała w ciągu ostatnich czterech godzi

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.