Recreativo de Huelva tapety Guerrero Francisco Javier Garca

Opublikowany 2010-01-06 04:25:25

minewra
550
Piłkarz Recreativo de Huelva. Urodzony w Madrid, Spain. Data urodzenia: October 22, 1976. Narodowość: Spanish. Wzrost: 176cm. Waga: 75kg. Pozycja: Forward [L, C]. Numer na koszulce: 23. Poprzednie kluby: Real Madrid B > Jaen > Terrassa > Albacete > Racing Santander > Celta Vigo > Recreativo de Huelva.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.