Raffi zespół

Opublikowany 2010-06-21 23:55:04

Piosenki Raffi: Peanut Butter Sandwich,Willoughby Wallaby Woo,Brush Your Teeth,The More We Get Together,Day O,Banana Phone,Bananaphone,Robin In The Rain,Apples And Bananas,Baby Beluga,Going To The Zoo,Down by the Bay,Mr. Sun,Five Little Frogs,Baa Baa Black Sheep. Albumy Raffi: Bananaphone, Baby Beluga, Singable Songs For The Very Young, One Light One Sun

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.