Raffi zdjęcia

Opublikowany 2010-06-20 00:05:12

minewra
553
Piosenki Raffi: Banana Phone,Robin In The Rain,Going To The Zoo,Down by the Bay,Peanut Butter Sandwich,Apples And Bananas,Baa Baa Black Sheep,Brush Your Teeth,Five Little Frogs,Baby Beluga,Mr. Sun,The More We Get Together,Willoughby Wallaby Woo,Day O,Bananaphone. Albumy Raffi: Baby Beluga, One Light One Sun,Bananaphone, Singable Songs For The Very Young

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.