Radzinski Tomasz zdjęcia Skoda Xanthi

Opublikowany 2010-01-06 05:24:50

DELETED_942A8_leja
822
Piłkarz Skoda Xanthi. Urodzony w Poznań, Poland. Data urodzenia: December 14, 1973. Narodowość: Canadian. Wzrost: 174cm. Waga: 73kg. Pozycja: Forward [C]. Poprzednie kluby: Cujavia Inowroclaw > Osnabruck > Toronto Rockets > St-Catherines Roma > Germinal Ekeren > Anderlecht > Everton > Fulham > released > Skoda Xanthi.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.