Rad Beograd tapety Brnovi Nenad

Opublikowany 2010-01-06 03:03:13
Piłkarz Rad Beograd. Urodzony w Podgorica, Montenegro. Data urodzenia: January 18, 1980. Narodowość: Montenegrin. Wzrost: 177cm. Waga: 70kg. Pozycja: Midfielder [R, C]. Poprzednie kluby: Zabjelo > Mladost Apatin > Hajduk Kula > Zeta > Partizan > Rad (loan).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.