Portsmouth fotki Nwankwo Christian Kanu

Opublikowany 2010-01-06 02:21:56

Piłkarz Portsmouth. Urodzony w Owerri, Imo, Nigeria. Data urodzenia: August 01, 1976. Narodowość: Nigerian. Wzrost: 197cm. Waga: 80kg. Pozycja: Forward [C]. Numer na koszulce: 27. Poprzednie kluby: Fed Works > Iwanyanwu > Ajax > Inter Milan > (£4.5m) Arsenal > released > (free) West Brom > released > Portsmouth.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.