Podkrecone foto

Opublikowany 2009-11-17 14:06:25

werewolf836
1612
Bawilem sie w programie i prosze jaki fajny efekt :) a tutaj orginalne foto http://*4dnhhEsKuxcK61*tnDXCTZ*toepATHd3RRdko1ZYnDIla2BdMUT159UJJocWYlxPAGhnUkxL7HUeczQi3ndXY0yHxJX/nissan_skyline_gtr.jpg

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.